Skip directly to content

Wyścigi gołębi pocztowych

Recaptcha-Scripts

 • Wyścigi gołębi pocztowych
  Posted on August 09, 2018

  Istnieją 3 różne etapy sezonu gołębi pocztowych, a każdy etap wymaga innej diety i trybu żywienia dla swoich gołębi, które musisz być w pełni świadomy, jeśli chcesz osiągnąć sukces w sporcie.

  If you have any type of concerns concerning where and how you can make use of mojgolab.pl wszystko dla hodowców gołębi - https://Mojgolab.pl/ , you can contact us at our own web-page - http://imageshack.us/photos/web-page . Oto etapy, o których musisz wiedzieć i podczas każdego z nich gołąb wymaga innej równowagi odżywczej: Hodowla, linienie / poza sezonem i trening / wyścig.

  Na każdym z 3 etapów Twoje gołębie będą potrzebowały oddzielnego bilansu białka, energii (tłuszczów i węglowodanów), minerałów i witamin. Właściwa równowaga i wiedza o tym, kiedy i jak wprowadzić zmiany, ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu.

  Są też inne kwestie do rozważenia, takie jak wiek i płeć ptaka oraz szczególne względy krótkoterminowe, takie jak wyścig długodystansowy lub krótki dystans, ciężki trening itp.

  Większość składników diety można uzyskać z żywności, która jest pakowana przez dostawców paszy, ale aby odnieść prawdziwy sukces, trzeba wiedzieć, kiedy podawać dodatkowe minerały i składniki odżywcze i które różne mieszanki dają najlepsze wyniki.

  Dobrze wiadomo na przykład, że orzeszki ziemne stanowią doskonałe źródło krótkotrwałej energii, ale musisz uważać, aby tego nie zrobić i upewnić się, że ptaki mają odpowiednią ilość we właściwym czasie tygodnia w sezonie wyścigowym.