Skip directly to content

Praca dla sprzedawców samochodów, by zarobić świetne pieniądze

Recaptcha-Scripts

 • Praca dla sprzedawców samochodów, by zarobić świetne pieniądze
  Posted on August 17, 2018

  Większość ludzi nigdy nie pomyślałaby o pracy jako sprzedawca samochodów, ale faktem jest, że możesz bardzo dobrze żyć sprzedając samochody. To smutne, ale sprzedawca samochodów nie zawsze jest traktowany z najwyższą powagą, ale dla niektórych osób, które nie są zbyt ważne, jeśli można zrobić bardzo wygodne życie z karierą sprzedawcy samochodów. W rzeczywistości, odnoszący sukcesy sprzedawca samochodów może uzyskać sześciocyfrowy roczny dochód poprzez sprzedaż samochodów. Sądzę, że prawdopodobnie zgodziłbyś się, że zarobienie 100 000 USD rocznie może znacznie ułatwić Ci życie.

  Nie mówię, że każdy może zarobić na sprzedaży samochodu w szóstej postaci, ale mówię, że jeśli nadajesz się do sprzedaży samochodów na utrzymanie, możesz zarobić niezły roczny dochód. Zapomnij o stereotypowym sprzedawcy samochodów z przeszłości, ponieważ w ciągu ostatnich 10 lat sytuacja się zmieniła, a sprzedawca samochodów jest teraz profesjonalistą i może zarobić dochód, który może konkurować z najbardziej profesjonalną karierą.

  Nie wszyscy są wykształceni na księgowego, lekarza, prawnika lub inżyniera, a nie każdy ma rację w karierze sprzedaży samochodów. If you have any sort of questions concerning where and the best ways to utilize sprzedawca praca - http://www.esprzedawca.pl , you could contact us at our own page. Te profesje wymagają od wielu lat pójścia na studia i wydawania wielu tysięcy dolarów na uzyskanie dyplomu, ale sprzedawca samochodów nie potrzebuje dyplomu, by sprzedawać samochody. Nie jestem przeciwny wykształceniu w college'u, ale jeśli nie jesteś typem osoby, która nie chce lub nie może sobie pozwolić na studia, kariera sprzedaży samochodów może być dla ciebie - https://www.Academia.edu/people/search?utf8=%E2%9C%93&q=dla%20ciebie tylko biletem.

  Przełamując się w karierze Auto Sales

  Każda nowa praca wymaga trochę czasu, aby się opanować, a kariera sprzedaży samochodów nie jest inna. Kiedy zaczynasz pracę dla konkretnego dealera samochodowego, zazwyczaj zapewnisz podstawowe szkolenie w zakresie sprzedaży samochodów, aby zacząć. Szkolenie jest zapewniane przez sprzedawcę, w przeciwieństwie do college'u nie wydasz tysięcy dolarów. Może to zająć miesiąc lub dwa, aby nauczyć się sznurów, ale po tym jesteś sam, a następnie ustalasz swój dochód.

  Typowy sprzedawca samochodów będzie pracował 5 dni w tygodniu, a zwykle ponad 40 godzin tygodniowo. OK, praca ponad 40 godzin tygodniowo nie jest dokładnie wymarzoną pracą, ale większość profesjonalistów wykonuje dodatkowe godziny pracy. Dodatkowe godziny naprawdę nie są takie złe, jeśli weźmiesz pod uwagę, że możesz zarobić 100 000 $ rocznie na prowizji od sprzedaży samochodu. Sprowadza się to do kompromisu, pracujesz kilka dodatkowych godzin, ale pieniądze są świetne.

  Obowiązki Kariery Sprzedawcy Samochodów

  Obowiązki profesjonalnego sprzedawcy samochodów polegają na rozmowach z potencjalnymi nabywcami samochodów, kierowaniu nowych samochodów z klientami, opracowywaniu szczegółów, planowaniu dostaw samochodów i wykonywaniu drobnych prac papierkowych. Ubierasz się w ładne ubrania, pozostajesz czysty przez cały dzień, żadna prawdziwa praca nie jest w to zaangażowana.

  Możesz zapytać, co jest wadą, ponieważ wszystko brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Cóż, istnieje kilka negatywnych aspektów kariery w sprzedaży samochodów. Wspomniałem o pracy powyżej dodatkowych godzin i inną kwestią do rozważenia jest to, że twoja wypłata rzadko będzie taka sama co tydzień. Twój dochód ze sprzedaży samochodów będzie się zmieniać w zależności od ilości sprzedanych samochodów i opłacalności każdej sprzedaży. Jednakże, jeśli zarabiasz sześciocyfrowo, to znacznie łatwiej radzić sobie z wypłatą, która nie jest dokładnie taka sama w każdym tygodniu. Pamiętaj jednak, że każdy dzień jest nowym doświadczeniem, a Ty kontrolujesz swoje dochody. Nie będziesz się nudzić i możesz być profesjonalnym sprzedawcą samochodów i zarabiać duże pieniądze bez pójścia na studia. Zastanówcie się, jakie możliwości ma kariera sprzedaży samochodów i jak można zarobić 6-cio centymetrowy dochód sprzedawcy samochodów.