Skip directly to content

Historia obszaru Pigeon Forge

Recaptcha-Scripts

 • Historia obszaru Pigeon Forge
  Posted on August 09, 2018

  Nazwa "Pigeon Forge" pochodzi od żelaznej kuźni zbudowanej przez Izaaka Love (1783-1854) około 1820 r. If you have any queries about in which and how to use mojgolab.pl - https://mojgolab.pl/ , you can contact us at the web-site. Nazwa ta wymyśliła to miejsce wzdłuż Little Pigeon River w pobliżu obecnego Old Mill. Nazwa rzeki pochodzi Stada gołębi pasażerskich uczęszczał do swoich banków na pierwszych euro-amerykańskich osadników w dniu przyjazdu.

  Przez stulecia Cherokee korzystały z doliny, w której Pigeon Forge jest teraz terenem łowieckim. Droga znana jako Cherokee Indian Gap Trail przekroczyła Great Smokies w Północnej Karolinie i przekroczyła drogę w Pigeon Forge Valley do jej ujścia z Great Indian Warpath nowoczesnego Sevierville (US-441 jest bardzo podobny do starej drogi, choć szczytu góry, zamiast Newfound Gap India). Sevierville, Warpath Westward Overhill Cherokee miasteczka wzdłuż Małej Tennessee Rzeki.

  Indian Gap Trail przyniósł pierwszych Europejczyków do obszaru Pigeon Forge na początku 18 wieku. Wraz z łowcami i myśliwymi z Północnej Karoliny kupcy z Wirginii przekroczyli dolinę przed 1750. Jakiś czas po 1783 roku pułkownik Samuel Wear (1753-1817) był pierwszym stałym osadnikiem euroamerykańskim w rejonie Pigeon Forge. Porter, weteran rewolucji amerykańskiej, wzniósł mały fort w pobliżu ujścia Walden Creek i Little Pigeon River (Sevier County). Porter później służył jako członek komitetu, który opracował konstytucję stanu Tennessee.

  W 1785 r. Cherokee podpisały Traktat Dumplin Creek, który przeoczył większość tego, co jest teraz w hrabstwie Sevier w Stanach Zjednoczonych. Jednym z pierwszych, którzy skorzystali z tej okazji, był Robert Shields (1740-1802), który otrzymał ankietę dotyczącą obszaru w gołębie Forge Watauga Land Office w 1786 roku. Shields, który lubił Portera był weteranem rewolucji, założył mały fort wzdłuż Middle Creek (w pobliżu tego, co jest teraz w Dollywood). Syn Shields napisał później, że fort ma 100 stóp (30 metrów) długości i 16 stóp (4,9 m) szerokości, a 12 stóp (3,7 m), a ściany mają "ciężkie kłody". Intensywne mieszkanie dla sześciu rodzin ze wspólną kuchnią na jednym końcu i życiem społeczności w drugiej. Gdy jego rodzina rosła, Shields budował osobne domy dla swoich dzieci, z których jeden został zakupiony przez Horatio Butlera w 1797 roku i pozostał z potomkami, aż został zburzony w 1994 roku.

  Chociaż Fort Tarcze był zbyt daleko od głównych szlaków Cherokee, nigdy nie doświadczy poważnego ataku, noszenia na koniu od Fort Indian Gap Trail, co czyni go popularnym celem dla małych zespołów wojowników Cherokee. Kiedy Cherokee zaatakował jego fort w 1793 roku, sfrustrowany przez cały zespół zużycie doprowadziło do 60 pionierów Northwest Hill Overlook Smokies w Cherokee terytorium. Pionierzy zaatakowali i zniszczyli miasto Tallahassee (niedaleko nowoczesnej tamy Calderwood), zabijając co najmniej piętnastkę Cherokee i chwytając wielu innych. W 1794 r. Strzyżenie Cherokee i jego dwaj synowie tuż za blokiem Calvina (niedaleko Maryville), nawet jeś li ubrania - https://Www.sportsblog.com/search?search=li%20ubrania wyjdą bez szwanku.