Skip directly to content

Boyamayı Öğrenmeden Önce Beraberlik Öğrenin mi?

Recaptcha-Scripts

 • Boyamayı Öğrenmeden Önce Beraberlik Öğrenin mi?
  Posted on June 22, 2018

  Bir sanatçı olarak resim yapmayı düşünmeyi düşündüğünüz her ne varsa, unutamayacağınız bir şey var. In case you have almost any queries concerning wherever in addition to the best way to employ resim kursu - https://www.taksimsanat.com/resim_dersi.html , it is possible to e-mail us from the internet site. Nihayetinde, çizgiyi ve şekli kontrol etmek için ne yapmak istediğinizi önemli değil, kesin bir zorunluluktur.

  Suyun renk hareketine ve renk karışımına doğal olarak yardımcı olmasını sağlayarak suluboya boyamayı öğrenebilirsiniz.

  "Başlangıç ​​olarak bu, boyaların nasıl çalıştığına dair temel bir anlayışa sahip olmanın belki de en kolay yoludur"

  Şüphesiz, yanlış giden şeylerin korkusunun üstesinden gelmenin en kesin yolu budur çünkü bu tam olarak keşfetmeye çalıştığınız şeydir. Bu yaklaşımı boyamaya öğretmenin avantajları paha biçilemez. İyi bir sonuca benzeyen bir şey elde etmeden önce 10 yıllık resim deneyimine gerek kalmadan mükemmel sonuçların elde edilebileceğini çabucak anlıyorsunuz.

  İyi ama bir yerlerde, er ya da geç, kontrol altına almak isteyeceksin ...

  Çizme kabiliyeti önemli. Ve resim korku faktörünü olabildiğince çabuk gidermede olduğu gibi, temel çizim becerileri ile mümkün olduğunca erken başlamak iyi bir fikirdir.

  İster inanın ister inanmayın olsun, çizimden korkmak için hiçbir sebep yoktur. Sadece bu değil, aynı zamanda, suluboyaların kendilerini boyamaya bırakılabileceğini keşfetmek gibi, çizim becerilerinizi hızla geliştiren basit ve kolay dersler de var. Dört haftadan kısa bir süre içinde size bol miktarda sanatsal alan sunan çizim teknikleri geliştirebilirsiniz. Elbette, çizim veya resim yapma konusunda usta olmanız bir aydan uzun sürüyor ama aynı anda hem becerilerini geliştirememenizin bir nedeni yok.

  Öğrenme akışlarını ayırmak mantıklı gelse de, bir resim kursunun yanında çizim dersleri yürütmekten daha fazla teşvik aldığınızı fark edebilirsiniz. Avantajlar, boyama malzemelerine erişiminizin kısıtlı olduğu zamanlardır (yani, işte çalışırken gündüz işi yaparken), bir parça kağıda bir taslağın çizilmesi için birkaç dakikayı çalabilirsiniz.

  Belki de telefon görüşmesi yaparken veya bir gazetenin bulmaca sayfasında rastgele işaretler yazarken not kağıdı üzerinde zaten doodle ...

  "Bu acı olmadan büyük bir güven inşa eden doğal bir çizim stili geliştirmek için ideal bir yoldur"

  Böylece, en basit ve en kolay suluboya resim kursuna başlamak için seçim yapmakta mantıklıysanız, çizim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle iddialı ve sıkı çalışmaya karar verirseniz, ilk aşamaları tam olarak ustalaşmadan önce bile bir sonraki aşama için okuma ve hazırlayabilirsiniz. Ama sonra...

  "Çalışmaya başlamadan önce yürümeyi öğrenmek daha iyi olabilir"

  Ayrıca, belirli uzmanlık konularına yoğunlaşan bir ders izliyor olsanız bile, portre çizimi veya vahşi yaşamı boyamak gibi zaman zaman ara vermeniz gerekir. Bu tür bir sanat uzmanı için çok zor olabilir ve yeni başlayan biri olarak başa çıkmak için çok fazla şey hissedilebilir.

  Yine de, eğer yeteneğin varsa ve başarmaya kararlıysan, başarısız olmanın utanması gerekmez mi?

  Ve eğer rahatlamaya ve eğlenmeye izin verirsen, neden başarısız olursun? Boyayı etrafa sıçramak ve hurdaya hafifçe karalamakla, sanatsal hedeflerinize ulaşmanız için size daha iyi yollar sunamayacağınızı asla bilemezsiniz. Kimsenin size neyin uygun olduğunu söyleyebilecekleri yoktur, kendiniz için öğrenmek size kalmıştır.

  Ve, ne zaman denersen, sonuç ne olacak?